Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Test: Fitbit Ace 3 pomůže dětem uniknout z digitálního světa

Aby vaše děti neseděly jen před obrazovkou.

Hodnocení
7 / 10
Fitbit Ace 3
Líbí se nám:
bez zbytečných funkcí
odolný design
jednoduchá obsluha
Nelíbí se nám:
dotykové ovládání
málo barevných verzí
aplikace
nabíjení speciálním kabelem
t

Váží jen pár gramů, vydrží i nešetrné zacházení, vodu a možná vaše dítě přinutí odložit tablet či gamepad. Fitness náramky nejsou produktem určeným pouze pro dospělé, výrobci s nimi již nějakou dobu zkoušejí oslovit i malé děti či přesněji jejich rodiče.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Zatímco u neznámých čínských značek je nabídka bohatá a zároveň nepřehledná, tak velké značky na děti moc nemyslí. Jednou z mála výjimek je Fitbit, jehož produkty stály u zrodu celého segmentu fitness náramků.

Novinka s označením Fitbit Ace 3 je již třetí generací zařízení určeného pro děti od šesti let. Je to skutečný pomocník pro zlepšení kondice nebo jen další elektronická hračka pro děti?

Pro teenagera nevhodné
Výrobce na svých stránkách uvádí, že tento náramek je vhodný pro děti od šesti let. My zároveň dodáváme, že jen pro děti v prvním stupni základní školy. Design je totiž velmi specifický a svým dětským vzhledem starších žáků moc neosloví.

Za vše může silikonový náramek s mohutnějším rámem, ve kterém je uloženo samotné zařízení. To se mimochodem moc neliší od toho, co nabízí Fitbit pro dospělého uživatele.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články