Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Vyzkoušeli jsme mobilní klimatizaci NOATON AC 5109

Během parných letních dnů můžete mít v místnosti příjemně.

Hodnocení

9/10

Čtěte také:

Test Logitech Craft: jak dobrá je klávesnice za dvě stovky?

Mobilní klimatizace NOATON AC 5109

Líbí se nám:

dobrý výkon – 9 000 BTU

možnost aplikace těsněné do oken

dobrý poměr cena/výkon

Nelíbí se nám:

vyšší váha (24 kg), transport ale umožní kolečka a držadlo

není funkce topení

Shrnutí:

Mobilní klimatizace NOATON AC 5109 poskytuje dobrý výkon za příznivou cenu. Výhodou je možnost dokoupení těsnění oken, které zvýší funkčnost klimatizace a šetří provozní náklady. Provozní teplota je v rozmezí 15 – 43 ºC. Výhodou je dálkové ovládání.

KOUPIT NA GAVRI.CZ 6 730 Kč

Mobilní klimatizace NOATON AC 5109 je určená pro velikost místnosti 34 m2 / 85 m3 . Spotřeba elektřiny je maximálně 1000 W.

Výhodou je možnost dokoupení těsnění oken NOATON AL 4010, které je určené pro mobilní klimatizaci. A proč dokoupit i těsnění? Protože šetří čas i náklady, prodlouží životnost klimatizace, je voděodolné a kromě toho navíc funguje jako síť proti hmyzu. Pokud nepoužijete těsnění do oken, do místnosti bude pronikat teplý vzduch, který snižuje chladící výkon klimatizace.

Klimatizace Noaton AC 5109 je kompaktní, s futuristickým designem. Vzhledem k tomu, že je přenosná, nepotřebuje instalaci do zdi. Teplý vzduch vyvádí oknem z místnosti odvodní hadice, jejíž délka je 1,5 – 1,6 metru. Pro snazší manipulaci je klimatizace opatřená kolečky a šikovným držadlem.

Klimatizace je konstruována jako 3v1 – klimatizace, ventilátor a odvlhčovač. Jedná se o dokonalou antitepelnou verzi, která byla navržena tak, aby ochlazovala místnost. Po spuštění klimatizace proudí v místnosti studený vzduch. Teplý vzduch se, díky cirkulaci, stlačí dolů a následně se nasaje do otvorů klimatizace. V místnosti se tak sníží teplota. Stisknutím tlačítka pro odvlhčování umožníte nasávání nadměrné vlhkosti v místnosti.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články