Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Otestovali jsme notebook s výkonem herního počítače

Zahrajete si na něm i Cyberpunk s ray tracingem.

Hodnocení
8 / 10
ROG Strix SCAR 15 G533
Líbí se nám:
výkon i pro náročné hry
design (bez LED světélek)
účinné, i když hlučné chlazení
Nelíbí se nám:
vysoká cena
bez čtečky paměťových karet
Shrnutí: Skutečně výkonný herní notebook s pořádným hardwarem a 300 Hz displejem. Zahrajete si na něm všechny dostupné hry včetně Cyberpunku i při nastavení nejvyšších detailů. Cena není malá, ale adekvátní tomu, co notebook nabízí.
Cena: 2 239 €
Produkt na test poskytla společnost Asus

Pamatujete si ještě na dobu, kdy byly v obchodech běžně dostupné i výkonné grafické karty? Od léta je situace tak špatná, že bez pravidelného sledování nabídky internetových obchodů je prakticky nemožné pořídit si normální grafickou kartu.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Než samotnou grafickou kartu si pořídíte jedině již hotový počítač, nebo herní notebook. Tady navíc už dávno neplatí, že se ani zdaleka nevyrovnají plnohodnotným herním počítačům.

My jsme vyzkoušeli ROG Strix SCAR 15, notebook podle výrobce určený i pro opravdu náročného hráče. Nepůsobí zbytečně futuristicky, není ani přehnaně velký, ale co nejdůležitější, je skutečně výkonnější než většina drahých herních počítačů.

Na náš vkus mnoho světélek
Herních notebooky nezvyknou mít krásný design. Tvůrci zde mají omezené ruce kvůli potřebě účinného chlazení a zažité představě, že hráči vyžadují extravagantnost a co nejvíce barevných světélek.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články