Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Test Logitech Craft: jak dobrá je klávesnice za dvě stovky?

Šetřit na příslušenství k počítači se nevyplatí.

Hodnocení
9 / 10
Logitech Craft
Líbí se nám:
design
kvalitní konstrukce
ergonomie práce
doplňkové funkce
Nelíbí se nám:
vysoká cena
výdrž baterie
bez CZ rozložení kláves
Shrnutí: Jedna z nejlepších klávesnic na trhu, určená primárně pro práci a tvorbu obsahu. Má vynikající ergonomii, píše se na ní příjemně a ovládnete s ní až tři počítače současně.
Cena: 199 €
Produkt na test poskytla společnost Logitech

Koupit si dnes základní příslušenství k počítači stojí doslova pár eur. Za tu nejlevnější klávesnici zaplatíte již méně než čtyři eura, bezdrátovou koupíte za méně než deset eur.

Čtěte také:

Test: Když fitness hodinky nepotřebují obrovský displej

Tyto výrobky ale mají své opodstatnění jedině v případě, že máte hluboko do kapsy. Kvalita jejich konkurence, funkce, možnosti a zejména ergonomie používání, to vše je adekvátně takové nízké ceně.

Na opačném konci cenové nabídky jsou prémiové klávesnice určeny náročným zákazníkům, jejichž cena se blíží hranici 300 eur. My jsme vyzkoušeli, jak se pracuje na jedné z nich, Logitech Craft.

Nejlepší konstrukce, jakou jsme zatím viděli
Tato klávesnice není určena na stůl náročného hráče, hledajícího co nejbarevnější příslušenství s množstvím LED světel a miliony barevných kombinací. Logitech Craft je klávesnice určená primárně pro práci a tvorbu, čemuž odpovídá i její konstrukce.

Od běžných klávesnic je designově výrazně odlišná, ale zároveň ne extravagantní. S jejím unikátním designem si ji určitě nezaměníte s jiným modelem a díky kombinaci tmavých barev působí na pracovním stole nenápadně.

Pochválit musíme také konstrukci, kombinace na dotek příjemných plastů a kovu působí skvěle, klávesnice je pevná a na stole drží pevně a nemá tendenci se při psaní samovolně posouvat.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články