Pátek, 12 listopadu, 2021

Buy now

- Komerční sdělení -zprávy

Otestovali jsme bezdrátová sluchátka pro konzoli od Nintenda

Vynikající zvuk, dobrá výdrž baterie.

Hodnocení
9 / 10
SteelSeries Arctis 1 Wireless
Líbí se nám:
velmi dobrý zvuk
vynikající ergonomie
univerzální využití
Nelíbí se nám:
bez funkce prostorového zvuku
Shrnutí: Univerzální bezdrátová herní sluchátka nejen pro majitele herní konzole od Nintenda.
Produkt na test poskytla společnost SteelSeries

Nintendo Switch je velkým hitem a oblíbenou herní konzolí pro hráče, který si chce hrát i na cestách. Jedinou nevýhodou je absence podpory Bluetooth technologie, což znamená nutnost používání klasických kabelových sluchátek.

Zatímco majitelé konzolí od Sony a Microsoftu mají na výběr několik bezdrátových sluchátek, tak pro Switch od Nintenda je jejich nabídka zatím omezená.

My jsme vyzkoušeli jeden z mála bezdrátových headsetů určených přímo pro Switch, který můžete navíc využít is prakticky jakýmkoli dalším zařízením.

Základem je adaptér
SteelSeries Arctis 1 Wireless jsou univerzální sluchátka, která můžete se zdrojem zvuku propojit až třemi způsoby. Tím nejjednodušším je klasický audio kabel, který pasuje do většiny běžných zařízení, herních konzolí a počítačů.

Pro běžné počítače a notebooky naleznete v balení klasický USB kabel, u kterého vás čeká rychlá instalace ovladačů a aplikace, se kterou si upravíte alespoň základní nastavení.

Třetí a zároveň nejdůležitější možností je bezdrátový přenos zvuku, při kterém sluchátka pro komunikaci využívají 2,4 GHz USB-C adaptér. Ten jednoduše připojíte ke svému zařízení ao nic dalšího se nestaráte.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články