Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Test smartphonu Realme 5: Budou vám stačit čtyři fotoaparáty?

Má velký displej, dobrý hardware a hlavně skvělou cenu.

Hodnocení
8 / 10
Realme 5
Líbí se nám:
design
dobrý hardware
fotoaparát
velký displej
Nelíbí se nám:
rozlišení displeje
starý USB konektor
softwarové aktualizace
Shrnutí: Realme 5 je vynikající chytrý telefon pro multimediální nadšence, kteří si rádi hrají moderní hry, chtějí mít pěkné fotografie a hlavně nechtějí každou chvíli hledat nabíječku.
KOUPIT NA ALZA.CZ ZA 4 990 Kč
Produkt na test poskytla společnost Realme

Je pěkný, má obrovský displej, dobrý hardware, fotoaparát se čtyřmi objektivy a baterii, se kterou vydrží fungovat i dva dny.

Čtěte také:

Test Logitech Craft: jak dobrá je klávesnice za dvě stovky?

Značka Realme je na evropském trhu stále novinkou, přičemž se snaží uspět s pomocí velmi dobrého poměru ceny a výkonu.

Model Realme 5 si pořídíte za přibližně 165 eur, takže může vzbuzovat určité obavy při hodnocení kvality konstrukce, použitého hardwaru a hlavně u fotoaparátu. Obavy nejsou namístě, ve skutečnosti jsme testovali jeden z nejlepších levných chytrých telefonů, jaké jsou dostupné na trhu.

Je hezký
Tento chytrý telefon je určen hlavně pro zákazníky, kteří si potrpí na velký displej, pěkný vzhled a co nejvíce objektivů fotoaparátu.

Připravte se proto na větší rozměry, jelikož 6,5 palcový displej je vše jen ne kompaktní a hmotnost se blíží hranici 200 gramů.

I přes rozměry je stále velmi pěkný a právě design může být tím rozhodujícím faktorem při výběru. Vůbec přitom nevadí, že tělo je tvořeno z plastu, tuto drobnou nevýhodu překryjí živé barvy (světlá modrá a fialová) doplněné o graficky zajímavý motiv.

Průhledný obal je v tomto případě povinností, Realme 5 je totiž chytrý telefon, za který se určitě stydět nebudete. Jeden najdete rovnou v balení, kvalitou neurazí, ale je zbytečně mohutný a nepříliš příjemný na dotek.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články