Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Vířivka vás potěší doma i na chalupě, v interiéru i venku

Všili jste si, že je vířivka čím dál běžnější typ vybavení mnoha domácností? A zamýšleli jste se, čím to asi bude? Je to jednoduché… Mnozí z nás měli možnost vyzkoušet příjemné prostředí wellness center a zlepšení svého zdravotního stavu poté, co jsme prošli různými masážemi, saunami a pobyty ve vodě s masážními tryskami. Stejnou pomoc si chceme zajistit i doma. Proto si kupujeme domácí sauny a vířivky. Takový malý domácí wellness salon je přece skvělou myšlenkou, kterou je snadné přetvořit v realitu.

Ta pravá vířivka pro vás

Jak už jsme uvedli. I když se do vířivky vejde při správném výběru modelu i 6 osob, její umístění je možné na mnoho míst. Stačí mít pod ní pevný základ, aby unesla množství vody, které se do ní vejde. Velmi oblíbená je např. vířivka nafukovací Intex PureSpa Bubble Massage pro 4 osoby (model 2022). Jde o vířivku se 120 vzduchovými tryskami o objemu 795 l, jež je ideální pro 4 osoby. Její součástí je i systém pro úpravu tvrdosti vody. Aktuálně si ji můžete koupit s úsporou 46 % z původní ceny. Teď stojí jen 12 589 Kč.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Mezi její přednosti patří jednoduchá instalace, mobilita, výkonný ohřev vody, filtrace a Hard Water Systém, velikost, jednoduché ovládání, pevná konstrukce, malé skladovací nároky, bezpečnost, tichý chod a elektronický provoz. Jde o model 2022.

Zahřejte se u vířivky i na terase

Pokud se chcete v chladnější dny nebo večery zahřát, pomůže vám plynový zářič. Zajistí příjemné teplo kdykoli a kdekoli si budete přát. Hodí se nejen na terasy, ale také do párty stanů, ne venkovní zahrádky restaurací, ale také třeba na balkon. Koupit si můžete modely v různé velikosti i o různém výkonu.

Toto i mnohé další vybavení nejen na zahradu, ale také do interiéru, najdete na Hawaj.cz. Nyní máte navíc dopravu na vše ZDARMA.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články