Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -zprávy

Vyzkoušeli jsme chytrý telefon s klávesnicí

Potřebují chytré telefony ještě klávesnice?

Hodnocení
8 / 10
Unihertz Titan Pocket
Líbí se nám:
jedinečný design
qwerty klávesnice
rozumná cena
dostačující výkon
možnosti přizpůsobení
Nelíbí se nám:
fotoaparát
kompatibilita některých aplikací
Shrnutí: Jedinečný smartphone s hardwarovou qwerty klávesnicí. Vynikající pro práci, nepříliš vhodný pro zábavu a krácení si volných chvil. Velmi dobrý dojem kazí jen špatně optimalizované aplikace a slabý fotoaparát.
Cena: přibližně 299 USD

Obrovské displeje, extrémně tenké rámečky, co nejvíce fotoaparátů, nejvýkonnější čipy a design, který už dávno přestal být inovativní. Současná nabídka chytrých telefonů je vzhledem extrémně uniformní, přičemž některé modely se jen těžko dají odlišit.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Nové iPhony, Samsungy, ale také chytré telefony od Huawei či Xiaomi, všude najdete jen jeden čím dál tím větší displej. Proto jsme rádi, když se nám v rukou ocitne něco tak odlišného jako Titan Pocket od značky Unihertz.

Sorry, video přehrávač failed to load.(Error Code: 101102)
S hardwarovou qwerty klávesnicí je návratem do dob, kdy jsme v kapsách nosili Blackberry či jedinečné chytré telefony od Palm. Potřeby uživatelů se za ta léta změnily a stejně jsou odlišné i nároky na velikost obrazovek. Má hardwarová klávesnice v této době vůbec význam?

Sedne přesně do ruky
Po velkých iPhonech a Samsungech je malý Titan Pocket nečekaně příjemnou změnou. První minuty v ruce s ním jsou zábavné, hlavně zkoumání, jak věci fungují. Po letech práce výhradně s dotykovou obrazovkou je hardwarová klávesnice zajímavým návratem do minulosti.

Smartfon má oproti běžné konkurenci odlišné proporce, je mírně hrubší a širší, díky čemuž se v ruce drží příjemně a nezvykne vypadnout. Navíc, pokud se vám to i nějakým nedopatřením podařilo, tak riziko poškození není velké.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články